STY30NA50 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STY30NA50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-247VAR 20031026
STY30NA50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-247VAR 20031022
STY30NA50 ST TO-264   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK32N50Q 20120108
STY30NA50   [替换型号]Replacement:ST STY34NB50 20120101
全选
Total found 6 in 217540143