STY140NS10 ST   N-CHANNEL 100V - 0.009 OHM - 140A MAX247 MESH OVERLAY POWER MOSFET 20031102
STY140NS10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 140A I(D) | TO-247VAR 20031026
STY140NS10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 140A I(D) | TO-247VAR 20031022
STY140NS10 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFPS3810 20120119
MTY100N10E ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STY140NS10 20120118
IRFPS3810 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STY140NS10 20120118
IXFX180N10 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY140NS10 20120117
IXFX180N085 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY140NS10 20120117
IXFK180N10 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY140NS10 20120117
IXFK180N085 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY140NS10 20120117
IXFK170N10 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STY140NS10 20120117
IXFK150N10(5) IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STY140NS10 20120117
IXFK100N10(5) IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STY140NS10 20120117
全选
Total found 13 in 217540143