STW26NM60 ST   N-CHANNEL 600V - 0.125 OHM - 26A TO-247 ZENER-PROTECTED MDMESH POWER MOSFET 20031102
STW26NM60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 26A I(D) | TO-247AC 20031026
STW26NM60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 26A I(D) | TO-247AC 20031022
STW26NM60 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fujitsu 2SK3681-01 20120119
STW26NM60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFX48N60P 20120108
STW26NM60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH36N60P 20120108
全选
Total found 6 in 217540143