STS7DNF30L SGS-Thomson Microelectronics   DUAL N - CHANNEL 30V - 0.018 Ohm - 7A SO-8 STripFET POWER MOSFET 20040407
STS7DNF30L ST   DUAL N-CHANNEL 30V - 0.018 OHM - 7A SO-8 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STS7DNF30L ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF7403 20120119
全选
Total found 3 in 217540143