STB12NM50T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-263AB 20031026
STB12NM50T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-263AB 20031022
STB12NM50T4 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Fujitsu 2SK3684-01S 20120119
STB12NM50T4 ST D2PAK   [替换型号]Replacement:IXYS IXTA16N50P 20120108
全选
Total found 4 in 217540143