SSH25N40A Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH25N40A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH25N40A Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-247VAR 20031022
SSH25N40A Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRFP360LC 20120118
IRFP360LC IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fairchild SSH25N40A 20120118
IRFP360 IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Fairchild SSH25N40A 20120118
SSH25N40A FAIRCHILD TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH30N40Q 20120108
SSH25N40A Samsung TO-3P   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK1544 20120101
全选
Total found 8 in 217540143