SSH10N60A Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH10N60A Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247VAR 20031026
SSH10N60A Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247VAR 20031022
SSH10N60A Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFPC48 20120118
SSH10N60A Samsung TO-3P   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2699 20120101
全选
Total found 5 in 217540143