RFH25P10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-218AC 20031026
RFH25P10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 25A I(D) | TO-218AC 20031022
RFH25P10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF530N 20120118
RFH25P10 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SJ464 20120118
RFH25P10 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF530N 20120118
RFH25P10 Harris TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SJ464 20120101
全选
Total found 6 in 217540143