RFG40N10 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFG40N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-247 20031026
RFG40N10 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-247 20031026
RFG40N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-247 20031022
RFG40N10 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-247 20031022
RFG40N10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP150N 20120118
RFG40N10 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2466 20120118
RFG40N10 Harris TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
RFG40N10   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
全选
Total found 9 in 217540143