IXFK80N10 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-264AA 20031026
IXFK80N10 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-264AA 20031022
IXFK80N10 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent IRF IRFPS3810 20120117
全选
Total found 3 in 217540143