IXFK48N50S IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 48A I(D) | TO-264VAR 20031026
IXFK48N50S IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 48A I(D) | TO-264VAR 20031022
全选
Total found 2 in 217540143