IRFP31N50L International Rectifier   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 31A I(D) | TO-247AC 20031026
IRFP31N50L International Rectifier   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 31A I(D) | TO-247AC 20031022
IRFP31N50L IR   500V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-247AC package 20030311
IRFP31N50L IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW29NK50ZD 20120118
IRFP31N50L IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH32N50Q 20120108
全选
Total found 5 in 217540143