APT50M80B2VFRG Micro Semi T-MAX?[B2]   Power MOS V?FREDFET 20080429
APT50M80B2VFR Micro Semi T-MAX?[B2]   Power MOS V?FREDFET 20080429
APT50M80B2VFR Advanced Power Technology   Power MOS V? MOSFETS/FREDFETS 20060612
APT50M80B2VFR Advanced Power Technology   POWER MOS V 500V 58A 0.080 Ohm 20040408
APT50M80B2VFR Advanced Power Technology   POWER MOS V 500V 58A 0.080 Ohm 20040406
APT50M80B2VFR Advanced Power Technology T-MAX   Volts:500V RDS(ON)0.08Ohms ID(cont):58Amps|FREDFETs (fast body diode) 20020906
APT50M80B2VFR APT T-MAX [B2]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFX66N50Q2 20120108
APT50M80B2VFR APT T-MAX [B2]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFR66N50Q2 20120108
全选
Total found 8 in 217540143