APT50M75LFLLG Micro Semi TO-264   Power MOS 7?Low Loss FREDFET 20080429
APT50M75LFLL Micro Semi TO-264   Power MOS 7?Low Loss FREDFET 20080429
APT50M75LFLL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 57A 0.075 Ohm 20040408
APT50M75LFLL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 57A 0.075 Ohm 20040406
APT50M75LFLL APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK66N50Q2 20120108
APT50M75LFLL APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
全选
Total found 6 in 217540143