APT50M75B2LLG Micro Semi T-MAX?[B2]   Ultrafast Low Gate Charge Mosfet 20080429
APT50M75B2LL Micro Semi T-MAX?[B2]   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT50M75B2LL Advanced Power Technology   NEW Low Loss Power MOS 7? MOSFETS/FREDFETS 20060612
APT50M75B2LL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 57A 0.075 Ohm 20040408
APT50M75B2LL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 57A 0.075 Ohm 20040406
APT50M75B2LL Advanced Power Technology T-MAX   Volts:500V RDS(ON):0.075Ohms ID(cont:)57Amps|MOSFETs 20020906
APT50M75B2LL APT T-MAX [B2]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFX66N50Q2 20120108
APT50M75B2LL APT T-MAX [B2]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFR66N50Q2 20120108
全选
Total found 8 in 217540143