APT50M50L2LLG Micro Semi 264 MAX?[L2]   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT50M50L2LL Micro Semi 264 MAX?[L2]   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT50M50L2LL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 87A 0.050 Ohm 20040408
APT50M50L2LL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 87A 0.050 Ohm 20040406
APT50M50L2LL Advanced Power Technology 264-MAX   Volts:500V RDS(ON):0.05Ohms ID(cont:)89Amps|MOSFETs 20020906
APT50M50L2LL APT 264 MAX? [L2] ?   [替换型号]Replacement:IXYS IXFB80N50Q2 20120108
全选
Total found 6 in 217540143