APT5010LVRG Micro Semi TO-264   Power MOS V?MOSFET 20080429
APT5010LVR Micro Semi TO-264   Power MOS V?MOSFET 20080429
APT5010LVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 500V 47A 0.100 Ohm 20040408
APT5010LVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 500V 47A 0.100 Ohm 20040406
APT5010LVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 47A I(D) | TO-264AA 20031026
APT5010LVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 47A I(D) | TO-264AA 20031022
APT5010LVR Advanced Power Technology TO-264   Volts:500V RDS(ON)0.1Ohms ID(cont):47Amps|MOSFETs 20020906
APT5010LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK48N50Q 20120108
全选
Total found 8 in 217540143