APT5010LLLG Micro Semi TO-264   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT5010LLL Micro Semi TO-264   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT5010LLL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 46A 0.100 Ohm 20040408
APT5010LLL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 500V 46A 0.100 Ohm 20040406
APT5010LLL APT TO-264 [L]?   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK48N50Q 20120108
全选
Total found 5 in 217540143